قیمت دستگاه ماساژور صورت برقی

به طور کلی، قیمت دستگاه ماساژور صورت برقی متناسب با كاربردی که دارند متغيير مى باشد. توجه داشته باشید که قیمت ماساژور های برقى دستى پایین تر از مدل های ايستاده است. قيمت این تجهیزات بر اساس برند با یک دیگر تفاوت زیادی ندارند؛ اما آن چيزى كه باعث تفاوت در قيمت ماساژور های برقی مي شود، در وهله اول كيفيت كاركرد، تکنولوژی و آپشن هاى موجود درون دستگاه مى باشد.‌ مثلا ماساژور هايى كه سيستم گرمايشی و لرزشی دارند، قيمت بيشترى در مقایسه با نمونه هایی خواهند داشت که فقط از یکی از این گزينه ها برخوردار هستند.

از طرفی قيمت ماساژور های برقى برحسب ميزان دخيل بودن متقاضی در عملكرد دستگاه هم متغير مى باشد. قيمت ماساژور های برقى مدل دستى به طور میانگین مقرون به صرفه تر است از سایر مدل های موجود در بازار است. جدایی از این موارد، موارد متفاوتی بر روی قیمت ماساژور صورت اثر می گذارند؛ پارامتر هایی همچون برند تولید کننده دستگاه. همچنین قدرت ماساژور، نوع و سرعت آن هم عامل مهمی در متغیر بودن این تجهیزات است.

انواع دستگاه ماساژور صورت برقی

نکاتی که قبل از خرید ماساژور صورت باید در نظر گرفت.

در حال حاضر، طیف وسیعی از ماساژ های صورت برای خرید در بازار موجود است. توجه کنید که اکثرا ماساژور های صورت موجود در بازار، ترکیبی از چند مدل هستند. با توجه به این موضوع، باید در زمان خرید این تجهیزات به نکات مهمی توجه کرد. ما در ادامه چند نکته مهم در زمینه خرید ماساژور صورت را با شما در میان خواهیم گذاشت:

  • توجه به نوع ماساژور صورت حتی برای انتخاب کردن ماساژور های صورت هم انواع بسیار زیادی دستگاه‌ وجود دارد. خریدار باید به وسعت ناحیه ای که قرار است آن را ماساژ دهد، فکر کند. این موضوع یعنی اگر فقط می خواهید صورت خودتان را ماساژ بدهید، احتیاجی به خریداری ماساژور های بزرگ‌ تری ندارید و مدل های دستی برایتان کفایت می کند.
  • توجه به تنوع، سرعت و همچنین عملکرد ماساژور صورت حتما ماساژوری را انتخاب کنید که بتوانید شدت آن را برحسب نیاز خود تغییر دهید. از طرفی ماساژوری را انتخاب کنید که سری‌ هایی با شکل گوناگون داشته باشد. در این حالت شما می‌ توانید انواع گوناگونی از ماساژ را بر روی صورت خود انجام دهید. توجه داشته باشید که دستگاهی را باید انتخاب کنید که بتوانید سرعت لرزش آن را کم یا زیاد نمایید. در کنار سرعت هم باید به سایر ویژگی‌ های اضافی ماساژور صورت از قبیل شدت و نوع ضربه آن توجه کنید. اگر قرار است یک ماساژور صورت حرفه‌ ای‌ بخرید، بهتر است مدلی را انتخاب کنید که قابل برنامه‌ ریزی یا تنظیم شدن باشد.
  • توجه میزان حرارت ماساژور به طور کلی، ماساژور انتخابی شما باید قابلیت آرام کردن عضله ها، رهایی از درد، رسیدن به خوابی سالم و آرامش را پس از ماساژ برایتان به همراه داشته باشد. بنابراین اگر می خواهید یک ماساژور صورت برقی گرمایی بخرید؛ باید حتما درباره حداکثر دما قابل دستیابی دستگاه و همچنین امکان انتخاب کردن دستی میزان دما، تحقیق کنید.
  • پس از بررسی این نکات هم لازم است که به بودجه خود و برند تولید کننده ماساژور توجه کنید تا انتخاب خوبی داشته باشید.

مزایای استفاده از ماساژور صورت برقی

به طور کلی استفاده از ماساژور صورت برقی مزایای بسیاری برای شما دارد. 6 مورد از مزایای استفاده از ماساژور صورت برقی به شرح زیر می باشد.

دختری که با ماساژور صورت خود را ماساژ می دهد
  • استفاده کردن از ماساژور صورت در شب موجب بهبود یافتن کیفیت خواب شما می شود. این خصوصیت ناشی از ویژگی آرامش‌ بخشی ماساژ است. ماساژ صورت با تحریک کردن انتشار هورمون های موثر و ایجاد خستگی مثبت و راحت در بدن، خوابی عمیق برای فرد ایجاد می‌ کند.
  • ماساژ صورت موجب عملکرد بهتر سیستم ایمنی بدن و کاهش اختلالات و بیماری ها خواهد شد. این تجهیزات می‌ توانند باعث تقویت گردش خون در صورت شوند. از طرفی با بهبود سیستم گردش خون سموم و حتی مواد زائد متابولیکی از بدن دفع خواهند شد.
  • استفاده منظم و مکرر از ماساژور می‌ تواند باعث بهبود انعطاف‌ پذیری ماهیچه ها و همچنین دامنه حرکتی آن ها بشود. در واقع ماساژ دادن صورت با ایجاد کردن کشش یا تحریک عضله ها به فعالیت، این بافت ها را برای تولید سلول‌ های جدید، تغییر سایز یا اندازه آماده می‌ کنند.
  • ماساژ صورت با استفاده از ماساژور های برقی می‌ تواند از افتادگی یا شل شدن پوست تا حد زیادی جلوگیری کند. این ماساژور ها با افزایش دادن جریان خون زیر پوست و از طرفی تحریک کردن لایه‌ های درونی به تولید کلاژن کمک کرده و موجب جوانسازی و شادابی پوست خواهند شد.
  • کاهش یافتن نشانه‌ های افسردگی هم یکی دیگر از مزایای استفاده از ماساژور های برقی است.