جوراب واریس سیگواریس چیست؟

در حال حاضر، تقریباً 25 درصد از بزرگسالان واریس دارند. این سیاهرگ‌ های بزرگ، متورم و پیچ خورده اغلب آبی یا بنفش تیره به نظر می‌ رسند و زمانی ایجاد می شوند که دریچه‌ های معیوب در رگ‌ ها به خون اجازه تجمع یا جریان در جهت اشتباه را می‌ دهند. رگ های واریسی باعث تورم، سنگینی یا درد در اطراف وریدها، تغییر رنگ پوست ، زخم، لخته شدن خون یا التهاب مزمن می شوند. در این جور مواقع می توان با خرید جوراب واریس سیگواریس و استفاده مرتب از آن مشکل را حل کرد.

جوراب سیگواریس تا بالای ران

جوراب های واریس سیگواریس، نوعی جوراب های فشاری و الاستیک هستند که از گردش خون سالم پشتیبانی می‌ کنند و از انواع مشکلات از جمله رگ‌ های عنکبوتی، واریس و نارسایی مزمن وریدی جلوگیری خواهند کرد. فشاری که این جوراب به پاهای شما وارد می کند به دریچه های سیاهرگی شما کمک خواهد کرد تا به درستی کار کنند و اجازه می دهند خون بدون مانع به قلب شما برگردد. اگر قبلاً رگ های واریسی داشتید، جوراب واریس سیگواریس در کاهش علائم زیر بهترین عملکرد را دارد.

 • کاهش درد در اندام های سنگین
 • پاها و مچ پا متورم
 • خستگی یا درد
 • پاهای بی قرار
 • گرفتگی های شبانه

جوراب های واریس سیگواریس فواید زیادی برای سلامتی بیماران دارند، به ویژه حالت هایی که بیماری های وریدی را تشدید می کنند؛ مانند مشاغلی که نیاز به ایستادن یا نشستن طولانی مدت دارند، مثل زمانی که در یک پرواز طولانی سفر می کنید. اگر می خواهید از این جوراب ها برای درمان واریس های پا خود استفاده کنید، برای این که جوراب های فشاری به طور موثر عمل کنند، همیشه باید با متخصص واریس خود در مورد سطح فشاری که مورد نیازتان است، صحبت نمایید. به طور کلی جوراب واریس سیگواریس سه سطح فشرده سازی اصلی دارد:

فشرده سازی خفیف

این سطح از فشرده سازی اغلب به بیمارانی که نارسایی وریدی مزمن خفیف دارند، برای حمایت کردن از جریان خون سالم توصیه می شود.

فشرده سازی متوسط

این جوراب ها اغلب زمانی مورد استفاده قرار می گیرند که بیمار در حال تجربه کردن علائم رگ های عنکبوتی یا واریسی باشد.

فشرده سازی فوق العاده سفت

این نوع جوراب واریس سیگواریس برای موارد جدی‌ تر از بیماری‌ های وریدی از جمله DVT، زخم‌ های پا و ادم لنفاوی مورد استفاده قرار می گیرد. نیاز شما هر چیزی که باشد، جوراب های فشرده سیگواریس محصولاتی با کیفیت بالا و راحت در طیف وسیعی از سبک ها را متناسب با نیازها و سبک زندگی‌تان ارائه می دهند.

قیمت جوراب واریس سیگواریس

به طور کلی عوامل مختلفی بر روی قیمت جوراب واریس سیگواریس بستگی دارد. یکی از این عوامل نوع و کلاس جوراب های واریس سیگواریس است. همچنین این موضوع که جوراب سیگواریس برای کدام قسمت از بدن مورد استفاده قرار می گیرد، می تواند بر روی قیمت این تجهیزات تاثیر گذار باشد. یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت جوراب سیگواریس، جنس این محصولات است. برخی از این جوراب ها ممکن است جنسی از نخ پنبه به همراه الاستان و پلی آمید داشته یا از کتان تولید شده باشند. از طرفی شدت و کلاس فشار جوراب سیگواریس بر روی قیمت این تجهیزات اثر زیادی می گذارد.

نمایندگی جوراب واریس سیگواریس در تهران

در حال حاضر، نمایندگی های مختلفی از جوراب سیگواریس در تهران وجود دارند و شما متقاضیان عزیز می توانید با مراجعه به آن ها این محصولات را تهیه کنید. مراجعه کردن به نمایندگی جوراب واریس سیگواریس در تهران باعث می شود تا شما بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. نمایندگان برند سیگواریس به شما کمک می کنند تا متناسب با ناحیه آسیب دیده و شدت آسیب دیدگی یکی از این محصولات را انتخاب کنید. برای پیدا کردن نمایندگی های جوراب واریس سیگواریس در تهران، می توانید همین عبارت را در گوگل سرچ کنید و پس از بررسی سایت های مربوطه و اطمینان حاصل کردن از معتبر بودن سایت، خرید خود را انجام دهید. حتی می توانید به صورت حضوری به این نمایندگی ها مراجعه کرده و خرید خودتان را انجام دهید.

جدول نحوه اندازه گیری جوراب واریس سیگواریس

به طور کلی، در خصوص نحوه اندازه گیری جوراب واریس سیگواریس باید گفت بر حسب سایز پا می توان سایز جوراب واریس سیگواریس را انتخاب کرد. شما برای آن که بتوانید به درستی سایز جوراب سیگواریس خود را انتخاب کنید، باید نواحی زیر را با متر دقیق اندازه گیری کنید. سپس با مراجعه به جدولی که در ادامه برایتان قرار می دهیم، سایز مناسب جوراب واریس سیگواریس را انتخاب کنید.

 •  سایز دور باسن
 • سایز دور کمر
 • سایز انتهای ران
 • اندازه زیر زانو
 • سایز دور مچ
جدول اندازه گیری جوراب سیگواریس

نحوه پوشیدن جوراب واریس سیگواریس

بیماران در بیشتر موارد در پوشیدن جوراب سیگواریس مشکل دارند، ولی اگر تکنیک های مربوط به پوشیدن آن ها را بدانند، می بینند که این فرآیند بسیار ساده است. در این تیتر به بررسی نکات مهم در مورد نحوه پوشیدن جوراب واریس سیگواریس می پردازیم تا راحت تر بتوانید آن ها را بپوشید.

 1. سعی کنید بیشتر صبح ها از این جوراب ها استفاده کنید؛ چون که در آن زمان پاها کمترین ورم را دارند.
 2. مطمئن شوید که پاهایتان خشک هستند و برای کاهش دادن اصطکاک از پودر بچه و پودر تالک استفاده نمایید.
 3. استفاده کردن از دستکش لاستیکی می‌ تواند پوشیدن جوراب واریس ساق پا را راحت کند. این کار از پارگی ساق یا جوراب جلوگیری می کند.
 4. بسیار مهم می باشد که بررسی کنید پارچه به شکل مساوی بر روی ساق پاها پخش شده است و هیچ گونه چروکی ندارد. همچنین باید مطمئن شوید پاشنه جوراب به طرز صحیح وسط قرار گرفته است.
 5. به هیچ عنوان نوار بالای جوراب را تا نکنید؛ چون که باعث با محدودیت مواجه شدن گردش خون درون پا می گردد.
جوراب واریس سیگواریس تا زیر زانو

از این که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید، از شما متشکریم؛ ما سعی کردیم در این مطلب جوراب های سیگواریس را برایتان بررسی کنیم. اگر قصد خرید جوراب واریس سیگواریس را دارید، حتما این مقاله را مطالعه کنید. این مقاله به شما کمک می کند تا انتخاب مناسبی بر اساس سایز محل هدف خود داشته باشید.