دانستنی‌‌ها

بهترین کوکتل مزوتراپی مو

تصویر مربوط به خانمی هست که خوابیده و کت سبز تنش و داره مزوی سر انجام میده- بهترین کوکتل مزوتراپی مو
آنچه در ادامه می خوانید

در اینجا بررسی می کنیم که چگونه بهترین کوکتل مزوتراپی مو را بشناسیم. چه کسی دوست ندارد که موهایش زیبا به نظر برسد؟ هیچ کس! همه ما زیبایی را دوست داریم. مراقبت از مو، تنها راه اساسی از رسیدن به احساس زیبایی است. یکی از بهترین روش های درمانی زیبایی که امروزه راه خودش را در دل بیماران باز کرده است، مزوتراپی مو می باشد. برخلاف روش‌های زیبایی دیگر که به فرآیندهای جراحی نیاز دارند، مزوتراپی مو یک روش درمانی کاملاً ایمن و بدون عمل جراحی می باشد. به طور کلی برای مزوتراپی از کوکتل های به خصو۱ی استفاده می شود. اما بهترین کوکتل مزوتراپی مو کدام است و چه ویژگی هایی دارد؟ با ما همراه باشید تا به بررسی بهترین کوکتل مزوتراپی مو بپردازیم

بهترین کوکتل مو هورمونی 

شاید برای شما این سوال مطرح شود که بهترین کوکتل مو هورمونی چیست؟ بهترین در حال حاضر، مزو هیر من مدل FUSION بهترین کوکتل مزوتراپی مو است که با درصد بسیار بلایی از هورمون مردانه و همچنین زنانه موثر، جایگزین خوبی به جای تمامی هورمون های از بین رفته کف سر می باشد. این نوع از کوکتل های مزوتراپی مو نه تنها می توانند از طاسی سر شما جلوگیری کنند، حتی در رشد کردن مجدد مو و حتی تقویت موی باقی مانده مثمر ثمر هستند. یکی از ویژگی های مهم این کوکتل مزوتراپی، کاهش دادن ریزش مو یا پوسته‌ های سر است. به خاطر آن که هیالورونیک اسید موجود در این کوکتل باعث کاهش یافتن ریزش مو خواهد شد. این کوکتل می تواند با آبرسانی کردن به بدن، از ایجاد عواملی همچون شوره و کمبود آب در بدن جلوگیری کند. با استفاده از کوکتل های هیرمن فیوژن بعد از مدت زمان معینی، مجددا موها رشد می کنند و تعداد موهایی که  میریزند به شکل قابل توجه کاهش می‌ یابند. همچنین این محصول در درمان طاسی سر هم مثمر ثمر می باشد.از جمله مهمترین مشکلاتی که می  این کوکتل می تواند آن را حل کند، ریزش مو است که اکثر افراد به خاطر عوامل مختلفی از قبیل کمبود آهن، استرس با آن رو به رو می‌ شوند.

بهترین کوکتل مو زنان 

اما مبحث مهم بعدی بهترین کوکتل مو زنان چیست؟ کوکتل مزوتراپی مو هیر AROMA ایتالیا موجب توقف الگوی ریزش FPHL خواهد شد و عنوان بهترین کوکتل مزوتراپی مو زنان شناخته شده است. چون که عمدتا تارهای نازک مو بانوان با مصرف این تجهیزات از بین خواهند رفت. از طرفی عواملی از قبیل مشکلات پریودی، استرس یا افزایش سن در تقویت الگویی FPHL دخیل هستند. به همین دلیل هم مصرف این کوکتل مزوتراپی مو به بیشتر بیماران توصیه می شود. از سایر کوکتل های مو زنانه هم می توانیم به هیر لیدی کمپانی مزولایک اسپانیا اشاره کنیم. توجه داشته باشید که کوکتل هیر آروما تاییدیه سازمان غذا و دارو کشور ایران را دارد و این موضوع عامل مهمی می باشد که این کمپانی ایتالیایی ایتالیایی را محبوب تر از قبل  کرده است. فاکتور های رشدی که درون کوکتل مزوتراپی مو مزو آروما هیر وجود دارد، مناسب هورمون زنانه و مردانه است؛ همچنین این محصول برای قطع و از بین بردن ریزش های معمولی، هورمونی و حتی طاسی سر مورد استفاده قرار می گیرد‌.

از سایر کوکتل های مو زنانه هم می توانیم به هیر لیدی کمپانی مزولایک اسپانیا اشاره کنیم. یکی دیگر از بهترین کوکتل مزوتراپی مو مزو لایک هیر لیدی است که یک محلول خاص برای رشد مجدد مو در بانوان می باشد. این محصول می‌ تواند به بهترین صورت، موهای بانوان را تقویت کند. همچنین این محصول، در اسپانیا با استفاده از با کیفیت ترین و بهترین ترکیبات اولیه تولید شده که به همین خاطر تاثیرات نهایی آن چشمگیر هستند. کوکتل های مزوتراپی مو لایک هیر لیدی بعد از جذب شدن در نواحی هدف و تحت درمان، به طور فوق العاده ای رشد مو را در این آن جا تحریک می کند و همچنین با کاهش دادن تولید شدن دی هیدرو تستوسترون، با ریزش موی سر مقابله خواهد کرد. در ترکیبات این کوکتل همه انواع مهار کننده‌ 5 آلفا ردوکتاز وجود دارد؛ به همین خاطر، گزینه خوبی برای درمان کردن آلوپسی می باشد. از طرفی این محصول با تقویت کردن فولیکول‌ های مو، می‌ تواند موجب زیادتر شدن استحکام بخشی از ریشه و حتی ساقه مو بشود.

یه خانم هست که خوابیده با موهای مشکی و لباس سفید و دکتر براش داره مزوتزاپی می کنه

بهترین کوکتل مو مردان 

در اینجا به بهترین کوکتل مو مردان می پردازیم. ژنتیک در آقایان عامل مهم ترین دلیل برای ریزش مو می باشد. اما به طور کلی یکی از بهترین کوکتل مزوتراپی مو در آن ها، مزو هیر پلاس کمپانی MACCOSMETICS می باشد. این کوکتل به خاطر کنترل و همچنین به تاخیر انداختن فاکتورهای ارثی و ژنتیکی می تواند به رویش دوباره فولیکول های مرده بینجامد. همان طور که گفته شد، این کوکتل، یک محصول عالی برای رفع ریزش مو است. این محصول هیچگونه محدودیت خاصی ندارد و سرشار از ترکیبات معدنی و حتی ویتامین ها می باشد. این ترکیبات فعال، باعث اصلاح ساختار مو و همچنین تنظیم چربی سر می شوند‌. همچنین به تحریک فولیکول مو می پردازند. این کوکتل محصول اسپانیا است. از طرفی این کوکتل موجب جلوگیری از ایجاد شوره سر خواهد شد و پیشنهاد مناسبی برای اشخاصی است که دچار ریزش مو هستند یا از طاسی و حتی ریزش مو هورمونی رنج می برند.

بهترین داروی مزوتراپی مو

اینکه بهترین داروی مزوتراپی مو چیست؟ موضوع مهمی است که باید با آن آشنا شوید. به طور کلی انتخاب کردن بهترین کوکتل مزوتراپی مو سر به پارامترهای مختلفی وابسته است. ممکن است که یک محصول متناسب با نوع و همچنین میزان آسیب مو در یک نفر جواب خوبی بدهد اما برای دیگری این گونه نباشد. همین مسئله، یکی از نکات مهم برای انتخاب بهترین کوکتل مزوتراپی مو سر می‌ باشد. در نتیجه بهتر است که پزشک متخصص متناسب با نشانه‌ ها و همچنین آزمایش‌ های بیمار کوکتل موثرتری را برای وی انتخاب کند. پس قبل از اقدام به هر کاری اول از همه با یک پزشک متخصص مشورت کنید. اما به طور کلی، به نظر ما بهترین داروی مزوتراپی مو به شرح زیر می باشد.

 ۱• کوکتل مزوتراپی مو فیوژن
۲• کوکتل مزوتراپی مو رویتاکر
۳• کوکتل مو مزوتراپی BCN
۴• دارو و کوکتل مزوتراپی مو بایو اسکین
۵• کوکتل مزوتراپی مزو لایک

به طور کلی، همه برند های تولید کننده کوکتل مزوتراپی مو، مناسب هستند اما برندهای اسپانیایی فیوژن، مزو لایک و فرانسوی رویتاکر بهترین کوکتل مزوتراپی مو سر می باشند. مخصوصاً موقعی که حرف از نرخ و قیمت بهترین دارو برای مزوتراپی موی سر در میان بیاید، نظر شخصی ما برند مزو لایک خواهد بود که تاثیرات آن بسیار بیشتر از قیمتش می باشد.

هر سوالی که داشتید از ما بپرسید

از فروشگاه دلتا دیدن کنید

تماس با ما

"(ضروری)" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
اینستاگرم
تماس بگیرید