دستگاه پلاژن چیست؟

خرید دستگاه پلاژن گزینه مناسبی برای جوانسازی عمیق و لایه برداری و حتی پاکسازی و اکسیژن رسانی پوست ‌های مختلف است که شما می‌توانید آن را در کلینیک‌ ها و مطب ‌های پزشکی و مراکز زیبایی مشاهده کنید.دستگاه پلاژن هیچگونه عوارض و خطری ندارد و شما می ‌توانید در چند جلسه تاثیر مثبت این دستگاه را مشاهده کنید. شما به کمک این دستگاه گردش خون خود را افزایش می ‌دهید و پوست تحرک می ‌یابد و به مرور زمان سلول ‌های مرده از بین می‌رود و نتیجه آن لیف و جوانسازی پوست است.

کارایی دستگاه کلاژن

دستگاه کلاژن سه کارایی را بر عهده دارد که کاملاً با یکدیگر متفاوت است که در ادامه ما می‌خواهیم به کاربرد دستگاه پلاژن به صورت مختصر بپردازیم.۱_بازوی fr دستگاه کلاژن: این بازو تقویت کننده پوست است و وظیفه لیفت و جوانسازی را بر عهده دارد. این دستگاه مانند دستگاه فرکشنال عمل می کند که برای افراد در سنین بالا بسیار موثر است.۲_ بازوی اولتراسوند دستگاه پلاژن: این بازو مثل دستگاه اولتراسوند وظیفه یک دست سازی پوست و حذف لکه‌ های صورت را بر عهده دارد همچنین کمک می‌کند تا مشکلات پوستی را درمان و جلوی بسیاری از مشکلات پوستی را می‌گیرد.۳_بازوی اکسیژن تراپی دستگاه پلاژن: این بازو اکسیژن مورد نیاز پوست را تامین می‌کند و یک درجه پوست شما را روشن ‌تر می‌کند همچنین لایه برداری جزئی پوست را انجام و مواد مغذی را به پوست تزریق می‌کند.

قیمت دستگاه پلاژن تراپی

اگر قصد خرید دستگاه پلاژن را دارید باید اطلاعاتی را در مورد دستگاه بدانید و این عامل را فراموش نکنید که فاکتورهای زیادی در این زمینه وجود دارند که هر کدام از آنها نرخ را کاهش و یا افزایش می‌دهند. یکی از عوامل موثر که روی قیمت این محصول تاثیرگذار است برند و برخورداری از گارانتی است. این دو عامل کیفیت دستگاه را تضمین میکند و باعث تفاوت قیمت با دستگاه های دیگر است. نوع خرید از عوامل تاثیر گذار دیگر است که شما به هیچ عنوان نباید در هنگام خرید این امر را فراموش کنید. دستگاه پلاژن انواع مختلفی دارد که هر کدام از ان ها از نظر کارایی و تجهیزات با یکدیگر متفاوت است. این عامل قیمت را دگرگون می کند و در کنار این امر نباید برند و سایز را فراموش کرد.

نحوه استفاده از دستگاه پلاژن

نحوه استفاده از دستگاه پلاژن به اینگونه است که ابتدا شما باید پایه‌ ها را به کمک پیچ ‌ها و پیچ گوشتی به بدنه دستگاه وصل کنید و باید نصب به صورت ۴۵ درجه باشد. شما باید روی هندپیس ها فلش هایی وجود دارد که باید آنها را به سمت راست کانکتور وصل کنید. بعد از این مرحله شما باید دکمه آن که روی دستگاه وجود دارد را بزنید تا صفحه نمایش روشن شود و سه گزینه برای شما قابل مشاهده است. شما باید بنا بر درخواست خود گزینه مورد نظر را انتخاب و تنظیمات را وارد و اطلاعات خود را ثبت کنید تا دستگاه عملیات خود را انجام دهد.استفاده از دستگاه بر روی صورتگزینه‌ هایی روی دستگاه وجود دارد که هر کدام از آنها آپشن ‌هایی را نشان می‌دهند. روی دستگاه علامت مثبت و منفی وجود دارد که شدت امواج را کم و یا زیاد می‌کند همچنین در صفحه نمایش بخشی وجود دارد که شما می‌توانید میزان جوانسازی را مشخص کنید. بعد از انجام دادن تمام این مراحل باید مواد مغذی و یا ژل را روی پوست بریزید و چند دقیقه صبر کنید تا جذب پوست شود. حالا نوبت این مرحله رسیده که دکمه شروع را بزنید و دستگاه را به صورت دورانی روی پوست حرکت دهید.برای تهیه این دستگاه ها بهتر است با خرید آنلاین دستگاه زیبایی انجام شود.