بهترین مارک دستگاه بخور سرد و گرم سالنی

اگر قصد خرید دستگاه بخور سرد و گرم سالنی را دارید، حتما با این سوال روبرو می‌ شوید که بهترین مارک آن کدام است؟ در سالن های زیبایی برای پاک کنندگی صورت، کاهش چربی پوست، از بین بردن باکتری های ایجاد کننده آکنه، افزایش گردش خون، آبرسانی و افزایش الاستین و کلاژن پوست از دستگاه بخور سرد و گرم استفاده می شود. این دستگاه ها به خوبی می توانند پوست شما را زیبا و شفاف کنند.

اگر به دنبال خرید بخور دو لول برای سالن خود هستید باید بهترین مارک آن را تهیه نمایید تا مزایای بی شماری در اختیار شما قرار دهد و طول عمر بالایی داشته باشد. در صورتی که دستگاه بخور دو لول شما از برند خوبی باشد، بدون اینکه آسیبی ببیند به طور مرتب می توانید از آن استفاده کنید‌. به طور کلی برندهای شیائومی، میگل، فلر، تاچ بیوتی، جی پاس، فرش لایف، امسیگ، کیمی، بیورر، سانی، مدیسانا، مدیک و ... تولید کننده بهترین دستگاه های بخور سرد و گرم سالنی هستند.

قیمت دستگاه بخور دو لول به چه چیزهایی بستگی دارد؟

دستگاه بخور صورت دو لول به دلیل کاربرد فراوان و اثر گذاری بی نظیری که دارد، توانسته است جایگاه ویژه ای در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی پیدا کند. این دستگاه ها استفاده پزشکی هم دارند و برای افرادی که دچار سرماخوردگی شده اند، مناسب خواهند بود. در صورتی که برای خرید بخور صورت دولول اقدام کنید متوجه میشوید که این دستگاه ها قیمت های متفاوتی دارند.

برخی از عوامل موثر بر قیمت دستگاه بخور دو لول عبارتند از:

  • کارایی دستگاه
  • دارا بودن سنسور هشدار که در زمان اندازه نبودن آب مخزن ها کاربرد دارد.
  • داشتن دو لوله مجزا برای بخور گرم و سرد
  • متریال به کار رفته در ساخت این دستگاه ها و طول عمر آن ها
  • گارانتی

لازم به ذکر است که بخور آرایشگاهی دولول، اثربخشی و مزایای زیادی دارد و جزو دستگاه های بخور صورت مقرون به صرفه به شمار می رود.

انواع دستگاه بخور دو لول

یکی از تجهیزاتی که همه سالن های زیبایی باید دارا باشند، دستگاه بخور آرایشگاهی است. این دستگاه بر اساس ویژگی ظاهری خود، با نام بخور ایستاده نیز شناخته می شود. این دستگاه ها می توانند به صورت همزمان بخور گرم و سرد تولید کنند. بخورهای دو لول به شکلی طراحی شده اند که امکان چرخش 360 درجه و تنظیم ارتفاع را دارند. چرا که کاربرد آن ها در سالن های زیبایی به گونه‌ ای است که بتوانند در همه حالت ها مانند نشسته یا دراز کشیده، بخور سرد و گرم را در اختیار مراجعین قرار دهند.

بهتر است از انواع دستگاه های بخور اوزون دار استفاده کنید؛ چون اوزون فواید بیشماری برای پوست به همراه خواهد داشت. اوزون موجود در این دستگاه ها منافذ پوست را بسته و پوست را ضد عفونی می کند. باید 5 دقیقه قبل از انتهای کار از این دستگاه استفاده شود تا از آلوده شدن پوست با فاکتورهای محیطی جلوگیری شود.