کوکتل لیفت صورت فیوژن F-SLIM LIFT

قیمت اصلی 3,365,000 تومان بود.قیمت فعلی 3,200,000 تومان است.

کوکتل مزوتراپی پرفکت لیپس فیوژن F-PERFECT LIPS

قیمت اصلی 4,395,000 تومان بود.قیمت فعلی 4,100,000 تومان است.

کوکتل مزوتراپی جوانساز فیوژن +F-XFC

قیمت اصلی 3,660,000 تومان بود.قیمت فعلی 3,590,000 تومان است.

کوکتل مزوتراپی جوانساز فیوژن F-XFC

قیمت اصلی 2,600,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,500,000 تومان است.

انواع کوکتل فیوژن

فیوژن، محصولات گوناگونی را برای جوانسازی کردن پوست و مو طراحی کرده است؛ مواردی همچون کرم پوست دست یا انواع کوکتل مزوتراپی فیوژن. به طور کلی این برند کوکتل های مزوتراپی متنوعی را برای حل کردن مشکلات پوستی تولید کرده است و پزشک متخصص متناسب با نوع مشکل بیمار از آن ها استفاده می کند. شما می توانید برای خرید کوکتل مزوتراپی فیوژن در انواع زیر اقدام کنید:

 • کوکتل مو فیوژن
 • مزو لاغری یا ضد سلولیت برند فیوژن
 • کوکتل ضد لک، ضد پیری و همچنین درخشان کننده فیوژن
 • مزو کانتور چشم برند فیوژ
 • کوکتل هیالورونیک اسید فیوژن
 • مزو ویتامین ACE فیوژن
 • کوکتل لایه بردار GS Peel
 • مزو بوتاکس برند فیوژن

تشخیص کوکتل فیوژن اصل از تقلبی

امروزه چندین مدل مختلف از کوکتل مزوتراپی فیوژن در بازار وجود دارند که پزشکان برای اهداف مختلفی از جمله جوانسازی از آنها استفاده می کنند. پیش از کرونا همه کوکتل ها به شکل چاپی بودند اما بعد از آن تمامی ویال ها به طور برچسبی تولید و به بازار عرضه شدند؛ به همین خاطر افراد سودجو شروع به توزیع موارد فیک این کوکتل ها کردند؛ به همین دلیل باید در زمان خرید کوکتل مزوتراپی فیوژن اصل را از تقلبی تشخیص داد. مشخصه کوکتل های اصلی فیوژن عبارت است از:

 • باکس جعبه اصلی سفید رنگ به همراه هولوگرام
 • برخورداری از شماره سریال و چک کردن آن
 • چک کردن نوشته روی ویال کوکتل
 • با کیفیت بودن لیبل ها
 • شفاف بودن کوکتل

نحوه استفاده از کوکتل فیوژن

برای استفاده از کوکتل مزوتراپی فیوژن تنها کافی است یک قطره از محصول را درون لایه پوستی سطحی تزریق کرد. البته تزریقات باید 1 سانتی متر از یکدیگر فاصله داشته باشند؛ حتی لازم است که سوزن تا عمق 1.5 الی 2.5 میلی متری پوست نفوذ کند. توجه داشته باشید که عمق تزریق صفر تا 2 میلی متر است و مقدار کوکتل برای هر نقطه باید 0.03 الی 0.05 سی سی باشد.

نحوه استفاده از کوکتل مزوتراپی برای خطوط پوست

در این روش هم از تکنیک مزوتراپی قدیمی یعنی تزریق استفاده خواهد شد. تزریقات در این روش به صورت منفرد انجام می گیرند یعنی یک قطره از کوکتل به درون لایه سطحی پوست بدن تزریق می شود. فاصله تزریقات برای این مورد 1 سانتی متر و نفوذ سوزن در پوست برابر 1.5 الی 2.5 میلی متر می باشد. برای تزریق در این روش سوزن باید زاویه 45 درجه ای داشته باشد و پزشک هم فشاری ثابت به سرنگ وارد کند. دقت کنید که این تکنیک را می‌ توان روی صورت، دست، گردن و حتی دست ها انجام داد و تعداد جلسات تزریق هم 2 الی 4 جلسه خواهد بود.

نحوه استفاده از کوکتل مزوتراپی فیوژن جهت پر‌سازی مزولیفت

در این تکنیک پاپل هایی به وسیله ماده هیالورونیک اسید غیر مشبک ایجاد می شود که دارای مواد مغذی و همچنین ترکیبات فعال خواهند بود. در این تکنیک خطوط ریز پوست کاهش می یابند و رطوبت پوست هم افزایش پیدا خواهد کرد اما لازم است که تعداد جلسه های درمانی 3 جلسه و برای ۱ بار در ماه باشد.

کوکتل های مزوتراپی فیوژن توسط متخصصان پزشکی زیبایی در مطب یا کلینیک های زیبایی تزریق می شوند. تعداد جلسات درمان و میزان تزریق کوکتل به نوع مشکل پوستی و شدت آن بستگی دارد.

در اینجا برخی از مزایای استفاده از کوکتل های مزوتراپی فیوژن آورده شده است:

می توانند به بهبود ظاهر و سلامت پوست کمک کنند. نتایج درمانی قابل توجهی را در کوتاه مدت ایجاد می کنند. عوارض جانبی کمی دارند. با این حال، استفاده از کوکتل های مزوتراپی فیوژن نیز ممکن است با برخی عوارض جانبی همراه باشد، از جمله:

قرمزی و تورم در محل تزریق کبودی در محل تزریق خارش در محل تزریق در صورت بروز هرگونه عوارض جانبی، باید فوراً با پزشک یا متخصص پزشکی زیبایی خود مشورت کنید.

قبل از انجام مزوتراپی با کوکتل های فیوژن، باید با پزشک یا متخصص پزشکی زیبایی خود مشورت کنید تا مطمئن شوید که این روش درمانی برای شما مناسب است.