در حال نمایش 3 نتیجه

اتو صورت

اتو صورت دستگاهی است که با استفاده از امواج رادیویی یا امواج مادون قرمز، گرما را به پوست منتقل می کند. این گرما باعث افزایش گردش خون در پوست، تولید کلاژن و الاستین و کاهش چین و چروک می شود. اتو صورت در اشکال و اندازه های مختلف موجود است. برخی از اتو صورت ها دارای صفحه ای هستند که به صورت مستقیم روی پوست قرار می گیرد. برخی دیگر دارای سرهایی هستند که می توان آنها را برای مناطق مختلف صورت تنظیم کرد. اتو صورت برای استفاده در خانه یا سالن های زیبایی مناسب است.

برخی از مزایای استفاده از اتو صورت عبارتند از:

کاهش چین و چروک: اتو صورت می تواند به کاهش چین و چروک و خطوط ریز پوست کمک کند. بهبود خاصیت ارتجاعی پوست: اتو صورت می تواند به بهبود خاصیت ارتجاعی پوست کمک کند و از افتادگی پوست جلوگیری کند. کاهش منافذ باز پوست: اتو صورت می تواند به کاهش منافذ باز پوست کمک کند.

طریقه استفاده از اتو صورت

اتو صورت یکی از محصولات جدید تکنولوژی در حوزه زیبایی است و خرید اتو صورت به دلیل نتایج ماندگار و سهولت در استفاده این روزها پیشرفت چشمگیری داشته است. اتو صورت محصول فوق العاده ای است و به گونه ای طراحی شده است که قسمت فولادی آن با لرزش 24000 هرتز بر ثانیه، در تماس با پوست منافذ را شل می کند. با شل شدن منافذ می توان سموم و آلودگی های داخل آن را خارج کرد. این دستگاه دارای سه حالت مختلف است. حالت های دستگاه عبارتند از پاکسازی عمقی پوست، آبرسانی و تغذیه پوست و لیفت و جوانسازی پوست. اتو صورت قادر است پوست را به خوبی و به صورت عمقی پاکسازی کند و در عین حال باعث شادابی و آبرسانی پوست هم شود و به تحریک تولید کلاژن و جوانسازی پوست هم کمک کند. نحوه استفاده از دستگاه به ترتیب زیر می باشد.

عکس دستگاه درما اف پلاس پلاس
  1. مرحله اول : ابتدا باید صورت خود را با آب گرم بشویید یا اینکه حدود 5 دقیقه صورت را بخور بدهید، این کار باعث می شود منافذ پوست شما کاملا باز و نرم شود.
  2. مرحله دوم: برای روشن شدن دستگاه و شروع کار با آن باید دکمه روشن/خاموش را برای چند ثانیه نگه دارید.
  3. مرحله سوم: این دستگاه دارای سه حالت پاکسازی، آبرسانی و تغذیه و لیفت است. با کلید تغییر وضعیت، باید دستگاه را روی حالتی که می خواهید قرار دهید.
  4. مرحله چهارم: اتو صورت را در حالت دلخواه با زاویه 30 درجه روی پوست خود قرار داده و به آرامی روی پوست خود حرکت دهید.

قیمت اتو صورت کره ای

یکی از بهترین کشورها در زمینه تولید محصولات الکترونیکی زیبایی، کشور کره است. محصولات کره ای جز بهترین برندهای موجود در بازار است. یکی از این محصولات اتو صورت است. اتوها صورت کره ای تنوع زیادی دارند، قیمت این محصول با توجه به برند شرکت تولید کننده و تکنولوژی بکار رفته در آن و کیفیت تولید آن ها متنوع است. در ادامه می توانید چند نوع اتو صورت کره ای و قیمت آن ها را مشاهده کنید.

تصویر دستگاه اسکین اسکرابر درما اف 

دستگاه اتو صورت (درما اف) فوق حرفه ای سوپرسونیک دو دسته ای برقی 5400000 تومان

اتو صورت هایکو مدل LW-006 1800000 تومان

اتو صورت التراسونیک گلداسکای مدل CP2 1500000 تومان

قبل از استفاده از اتو صورت چه کنیم؟

قبل از استفاده از دستگاه اتو صورت باید پوست را آماده کنیم. توصیه می شود قبل از استفاده از اتو صورت، ابتدا پوست صورت را به طور کامل از هر گونه آلودگی و مواد آرایشی پاک کنید. با توجه به نوع پوست خود از شوینده مناسب استفاده کنید. سعی کنید صورت را با آب گرم شست و شو دهید. اگر به منظور پاکسازی از اتو صورت استفاده می کنید، حتما قبل از استفاده از دستگاه، صورت را بخار دهید و یا با آب گرم به آرامی ماساژ دهید تا منافذ پوست شما به طور کامل باز شود و آلودگی های داخل آن به طور کامل پاک شود.

اگر به منظور آبرسانی و تغذیه پوست از دستگاه استفاده می کنید، حتما قبل از استفاده صورت را با ژل ها و کرم های آبرسان ماساژ دهید. در صورتی که از حالت لیفت دستگاه استفاده می کنید توصیه می شود پس از تمیز کردن پوست، با سرم های لیفت و کلاژن، پوست را به آرامی ماساژ دهید. آماده سازی پوست در گرفتن نتیجه مطلوب از عملکرد دستگاه بسیار تاثیر دارد و باعث می شود در کمترین زمان به نتیجه دلخواه برسید.

دستگاه درما اف شاول کره ای

با استفاده از خرید آنلاین دستگاه زیبایی می توان دستگاهها رو خرید کرد.