در حال نمایش 8 نتیجه

قرمز
مشکی
زرشکی
سورمه ای

تخت ماساژ پرتابل آرامش آقایان (پک کامل با کیف)

قیمت اصلی 5,200,000 تومان بود.قیمت فعلی 4,380,000 تومان است.

تخت بیمارستانی

یکی از پرکاربردترین تجهیزات بیمارستانی که وجود آن در همه مراکز درمانی الزامی است، تخت بیمارستانی نام دارد و خرید تخت بیمارستانی از ملزومات هر مرکز درمانی است. هر چه بیماران احساس راحتی بیشتری داشته باشند، روند بهبودی آن‌ها نیز سریع‌تر خواهد بود‌. تخت‌های بیمارستانی معمولا در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرند. البته برخی از بیماران بعد از ترخیص نیاز به مراقبت و استراحت در منزل دارند؛ به همین دلیل باید باز هم از این تخت‌ها استفاده کنند.از آنجایی که بیمارستان باید مانند خانه دوم بیماران باشد، شرایط آن نباید به گونه‌ای باشد که بیمار برای خوابیدن، استراحت کردن و جابجایی دچار مشکل شود. در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی انواع مختلف تخت‌های بیمارستانی بپردازیم.عکس تخت بیمارستان رو نشون میده

قیمت تخت بیمارستانی به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت‌ تخت‌های بیمارستانی بر اساس عوامل مختلفی مانند عملکرد، شکل، اندازه و مدل‌های مختلف آن تعیین می‌شود. تخت‌های بیمارستانی در انواع و مدل‌های متنوعی طراحی شده‌اند که هر یک از آن‌ها کاربرد متفاوتی دارند. همین مسئله می‌تواند قیمت نهایی این تخت‌ها را تغییر دهد. برخی دیگر از عوامل موثر بر قیمت تخت بیمارستانی عبارتند از:

اندازه تخت

معمولا تخت‌های بیمارستانی با عرض ۹۷ سانتی‌متر و طول ۲۲۰ سانتی‌متر تولید می‌شوند. این تخت‌ها برای بیمارانی با قد و وزن متوسط طراحی شده‌اند. برای بیمارانی که وزن بیشتر یا قد بلندتری دارند، باید از تخت‌های بزرگ‌تر استفاده شود. هر چه تخت‌های بیمارستانی بزرگ‌تر طراحی شوند، قیمت بیشتری نیز خواهند داشت.امروزه تخت‌هایی تولید و به بازار عرضه شده است که قابلیت تغییر سایز و اندازه دارند. از این نوع تخت‌ها برای همه افراد می‌توان استفاده کرد. طبیعتا قیمت این نوع تخت بیمارستانی نیز نسبت به سایر تخت‌ها بیشتر خواهد بود.

کیفیت تخت

تخت‌های بیمارستانی که با کیفیت معمولی تولید شده‌اند، استحکام متوسطی دارند؛ بنابراین قیمت آن‌ها نیز مناسب خواهد بود. تخت‌هایی که استحکام بیشتری دارند بی‌شک از قیمت بالاتری نیز برخوردار هستند؛ چرا که از مواد و متریال گران‌تری در آن‌ها استفاده شده است.

تجهیزات جانبی

همه تخت‌های بیمارستانی با تجهیزات جانبی تولید می‌شوند که این تجهیزات در برخی بیشتر و در برخی دیگر کمتر خواهد بود. برای مثال برخی از تخت‌ها قابلیت قفل چرخ‌ها را دارند که باعث ثابت ماندن تخت و عدم حرکت آن می‌شوند. برخی دیگر نیز دارای ریل‌های جانبی هستند که از سقوط احتمالی بیماران جلوگیری می‌کنند. هر چه قابلیت‌هایی از این دست در تخت‌های بیمارستانی بیشتر باشد، بر روی قیمت آن‌ها تاثیر بیشتری خواهد گذاشت.

انواع تخت بیمارستانی

از آنجایی که تخت‌های بیمارستانی کاربردهای متفاوتی دارند و در مراکز مختلفی نیز استفاده می‌شوند؛ بنابراین در انواع متعددی تولید شده‌اند. برخی از انواع تخت بیمارستانی عبارتند از:

تخت طبی تاشو

تخت طبی تاشو یکی از تخت‌های بیمارستانی است و برای بیمارانی که دچار شکستگی یا مشکلات عضلانی شده‌اند و به ریکاوری و مراقبت بلند مدت نیاز دارند، مناسب است. در واقع این تخت‌ها برای بیمارانی که باید در حالت خاصی دراز بکشند یا بخش‌های مختلف بدن را حرکت دهند قابل استفاده خواهند بود‌. تخت طبی تاشو را برای همراه بیمار نیز می‌توان به کار برد.از آنجایی که این تخت‌ها جای کمی اشغال می‌کنند و در کمترین زمان می‌توان آن‌ها جمع کرد، برای استراحت همراه بیمار بهترین گزینه هستند. تخت بیمارستانی تاشو وزن کمی دارد؛ به همین دلیل جابجایی و استفاده از آن‌ راحت است. در زمان خرید این نوع تخت باید به برخی نکات توجه کنید؛ برای مثال این تخت‌ها باید استاندارد باشند و در زمان باز و بسته شدن سروصدایی تولید نکنند. همچنین به اندازه کافی نرم باشند تا بیمار احساس راحتی داشته باشد.تخت طبی تاشو بیمارستانی که برای بیماران استفاده میشود

تخت جراحی

تخت جراحی به تختی گفته می‌شود که برای جراحی بیماران از آن استفاده می‌شود. همه بیمارستان‌هایی که دارای اتاق عمل هستند باید تخت جراحی داشته باشند. این تخت‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که پوزیشن‌های مختلف عمل جراحی را می‌توان بر روی آن‌ها انجام داد. این تجهیزات پزشکی بیمارستانی از اهمیت بالایی برخوردار هستند؛ چرا که مراکز درمانی با خرید تخت جراحی بیمار را در وضعیتی قرار می‌دهند تا تیم جراحی بتواند به راحتی و بدون هیچ مشکلی سلامت او را حفظ کند.پرستار اتاق عمل موظف است وضعیت مناسب قرارگیری تخت جراحی را بر اساس محل جراحی و سن بیمار تعیین نماید. ارتفاع تخت جراحی زیاد است و یک سطح بلند ایجاد می‌کند تا جراحان بهترین دید را نسبت به محل تحت جراحی داشته باشند. به علاوه این تخت‌ها باعث می‌شوند که بیمار به طور محکم در جای خود قرار گیرد و از تحرک و جابجایی او جلوگیری شود.برخی از تخت‌های جراحی نیز سازگار با C-Arm طراحی شده‌اند. تخت‌های ارتوپدی هم جزو تخت‌های جراحی تخصصی هستند و نه تنها قابلیت و کارایی تخت‌های جنرال را دارند؛ بلکه از تجهیزاتی برای کشش یا نگهداری اندام‌های بیمار در زمان جراحی ارتوپدی نیز برخوردار هستند.عکس تخت اتاق جراحی برای عمل خای جراحی استفاده میشود

تخت ماساژ

تخت ماساژ پرتابل نوعی تخت بیمارستانی است که مراجعه کنندگان بر روی آن دراز می‌کشند تا درمانگر قسمت‌های مختلف بدن آن‌ها را ماساژ دهد. این تخت‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که نه تنها راحتی افراد را حفظ می‌کنند؛ مراکز درمانی با خرید تخت ماساژ پرتابل ایمنی فرد مراجعه کننده و فرد درمانگر را نیز تامین خواهند کرد. تخت‌های ماساژ در انواع مختلفی تولید شده‌اند و می‌توانند به صورت برقی، دستی، قابل تنظیم، متحرک یا ثابت باشند.بعضی از تخت‌های ماساژ نیز کاربردهای متعددی دارند و برای کلینیک‌های زیبایی، کلینیک‌های درمانی، فیزیوتراپی‌ها و مراکز طب سوزنی استفاده می‌شوند. تخت‌های ماساژ ثابت همانطور که از نامشان مشخص است قابلیت جابجایی را ندارند. این تخت‌ها وزن بالایی را می‌توانند تحمل کنند و برای مراکز درمانی یا مراکز ماساژ گزینه مناسبی هستند. البته قیمت این نوع تخت نیز نسبت به تخت‌های قابل حمل بیشتر است.عکس تخت ماساژ که برای ماساژ و آرامش و ریلکس کردن استفاده کرد

ترالی پزشکی

ترالی پزشکی یکی از پرکاربردترین محصولات در مراکز درمانی است که مراکز درمانی با خرید ترالی برای جابجایی لوازم پزشکی و دستگاه‌های تشخیصی مثل دستگاه آندوسکوپی، الکتروکاردیوگرافی و ... و همچنین دستگاه‌های زیبایی مثل لیزر، هیدرودرمی، میکرودرم و ... استفاده می‌کنند. در همه مراکز درمانی، اورژانس و بیمارستان‌ها باید حتما ترالی وجود داشته باشد.داخل این ترالی‌ها، دارو و لوازم ضروری برای افزایش سلامتی، حفظ حیات و پیشگیری از وخیم شدن حال بیماران قرار می‌دهند. ترالی‌های پزشکی باید به گونه‌ای طراحی شوند که بتوان تمامی لوازم و دستگاه‌های لازم را در آن‌ها قرار داد. علاوه بر این باید قابلیت حرکت داشته باشند تا در اسرع وقت بتوان آن را به بیمار رساند.