نمایش 1–12 از 18 نتیجه

مزولایک چیست؟

مزو لایک، محصولی فوق العاده برای بهبود رفع خستگی و خشکی پوست است. با خرید کوکتل مزوتراپی مزولایک با آبرسانی و طراوت بخشیدن به پوست، قوام و شادابی پوست را افزایش می‎دهد. تزریق مزو لایک، شلی و افتادگی پوست را برطرف می‌کند. این محصول به کاهش چین و چروک پوست کمک کرده و باعث احیا و استحکام پوست‌های نازک می‌شود. با تزریق کوکتل مزو لایک، پوست شفاف‌تر و درخشنده‌تر می‌شود. ماده اصلی تشکیل دهنده‌ی این محصول هیالورونیک اسید است. هیالورونیک اسید در شادابی و انعطاف و طراوات پوست بسیار موثر است. کوکتل مزو لایک یک عامل مهم و اساسی در ویسکوز بودن ، کشسانی و انعطاف پذیری پوست می باشد. ویتامین‌های E ، C و B از دیگر ترکیبات اصلی سازنده کوکتل مزو لایک هستند. این ویتامین‌ها خاصیت آنتی اکسیدانی دارند و رادیکال‌های آزاد پوست را کنترل می‌کنند. علاوه بر این ویتامین‌ها، با تحریک تولید کلاژن در پوست، باعث جوان سازی و افزایش تعادل بیولوژیکی پوست هم می‌شوند. کوکتل مزو لایک، حاوی مقدار زیادی اسید آمینه است. اسید آمینه عامل اصلی سنتز پروتئین پوست، توسط فیبرو بلاست‌ها است. این محصول همچین دارای مواد معدنی بسیار زیادی است. مواد معدنی موجود در مزو لایک، آنزیم ها و فعالیت سلول‌های پوست را تنظیم می‌کند و نقش مهمی در ترمیم و بازسازی بافت پوست دارند. انواع کوکتل‌های مزو لایک عبارتند از:

کوکتل مزو لایک ضد چین و چروک

این محصول مناسب افرادی است که چین و چروک‌های عمیقی دارند. کوکتل ضد چروک، نتایج بسیار طبیعی دارد و یک محصول موثر برای از بین بردن خط‌های عمیق صورت مانند خط اخم، خنده و بغض و... است. این محصول با پر کردن خطوط و چین و چروک‌ها، ظاهری یکنواخت و جوان به پوست شما می‌دهد.

کوکتل مزو لایک روشن کننده آنتی بادی

کوکتل مزو لایک روشن کننده، یک نوع آنتی اکسیدان قدرتمند و موثر است.این محصول با خنثی کردن اثر رادیکال های آزاد ، از پوست شما محافظت می‌کند.کوکتل روشن کننده، با تولید سلول‌های پوستی جدید، لک و تیرگی ایجاد شده در اثر نور خورشید یا کهولت سن را، از بین می‌برد و باعث شفافیت و روشن شدن رنگ پوست شما می‌شود.

تفاوت کوکتل مزو لایک اصل و تقلبی

یکی از مواردی که در مورد کوکتل مزوتراپی مزولایک بسیار قابل توجه است، اطمینان از اصالت و کیفیت آن است. متاسفانه در حال حاضر بسیاری از افراد متقلب و سودجو با پخش مواد و محصولات پزشکی غیر اصل، باعث ایجاد نگرانی و شبهه در مورد این محصولات شده‌اند. کوکتل مزوتراپی مزولایک تقلبی باعث ایجاد عفونت و مشکلات پوستی فراوانی می‌شود، بنابراین باید حتما در ارتباط با اصلی بودن کوکتل مزو لایک حساسیت به خرج داد. برای تشخیص اصالت کوکتل مزو لایک، باید ویژیگی‌های کوکتل اصل را بشناسیم. این ویژگی‌ها عبارتند از:

  • مدل دسته بندی : دقت کنید حتما باکس کوکتل مزو لایک هولوگرام داشته باشد.
  • بارکد محصول : با استفاده از شماره بارکد می توان اصالت کوکتل مزوتراپی مزولایک را سنجید.
  • نوشته روی شیشه کوکتل مزوتراپی مزولایک : از نوع فونت و کیفیت نوشته روی شیشه محصول، می توان اصلی یا فیک بودن محصول را تشخیص داد.
  • لیبل محصول : لیبل محصولات اصلی معمولا بسیار با کیفیت هستند.
  • رنگ مایع کوکتل مزو لایک : دقت کنید مایع کوکتل مزوتراپی مزولایک معمولا بسیار شفاف است، اما مایع محصولات فیک و تقلبی این اندازه شفاف نیستند.
  • خرید از فروشگاه معتبر: دقت کنید حتما از سایت‌های معتبر و قابل اعتماد و دارای نماد تجاری معتبر خرید کنید.

کوکتل های مزوتراپی مزولایک ساخت کشور اسپانیا است که برای هرچه زیباتر شدن شما محصولات متنوعی را ارائه کرده است.